Ons team 2023-2024

Algemeen nummer school + opvang : 056/77.82.20

Directie                 Sophie Nuytten directie@vbsotegem.be       

Secretariaat        Maaike Debels           secretariaat@vbsotegem.be      

Zorgcoördinator      Nancy Sobrie                nancy.sobrie@vbsotegem.be          

Coördinerend directeur   Christophe Claeys     codi@sgdebrug.be


Onderwijzend personeel   De klastitularis is het eerste aanspreekpunt bij vragen en/of problemen.

Peuterklas      Stephanie Beert           stephanie.beert@vbsotegem.be 

1ste kleuter Leen Windels    leen.windels@vbsotegem.be

2de kleuter Greet Van Hessche     greet.vanhessche@vbsotegem.be 

3de kleuter Severine Waelkens      severine.waelkens@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding   Sara Moulin                    sara.moulin@vbsotegem.be

Zorgjuf kleuter               Sara Moulin                    sara.moulin@vbsotegem.be

Kinderverzorgster Vivianne Delmulle


1ste leerjaar                         Audrey Guilbert  audrey.guilbert@vbsotegem.be

2de leerjaar                         Ann Verhelle                  ann.verhelle@vbsotegem.be

3de leerjaar Mieke Derez                mieke.derez@vbsotegem.be

4de leerjaar Niels Vandeghinste niels.vandeghinste@vbsotegem.be

5de leerjaar Patricia Delaey patricia.delaey@vbsotegem.be

6de leerjaar Amber Verschuere      amber.verschuere@vbsotegem.be

Godsdienst     Ashta Malfait                   ashta.malfait@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding Fréderic Furniere frederic.furniere@vbsotegem.be

Zorgjuffen lager       Camille Dupont camille.dupont@vbsotegem.be

Nancy Sobrie nancy.sobrie@vbsotegem.be


ICT-coördinator (pedagogisch) Amber Verschuere

ICT-coördinator (technisch)                Andy Werbrouck

Preventieadviseur          Christophe Claeys


Ochtend- en avondopvang, eetzaal lunchers, slaapklasje    Stefanie Buysens stefanie.buysens@vbsotegem.be   

Eetzaal warme maaltijd                Heidi Delbeke

Onderhoud            Mia Roobroeck            

Technisch onderhoud   Danny Defoor


Vrijwilligers   (Heb je zelf ook interesse om een handje te helpen? Hier vind je meer info!)

Dirk Buyssens: onderhoud

Sven Coreelman: middagtoezicht en huiswerkklas onderbouw

Linda Maes : middagtoezicht

Katrien Vanhoutte: afwas in de eetzaal