Ons team 2022-2023

Algemeen nummer school + opvang : 056/77.82.20

Directie Sophie Nuytten directie@vbsotegem.be

Secretariaat Maaike Debels secretariaat@vbsotegem.be

Zorgcoördinator Nancy Sobrie nancy.sobrie@vbsotegem.be

Coördinerend directeur Wim Coudyser


Onderwijzend personeel De klastitularis is het eerste aanspreekpunt bij vragen en/of problemen.

Peuterklas Kelly Bossy kelly.bossy@vbsotegem.be (vanaf januari Cindy Hubrecht)

1ste kleuter Leen Windels leen.windels@vbsotegem.be

2de kleuter Greet Van Hessche greet.vanhessche@vbsotegem.be (eerste trimester Cindy Hubrecht)

3de kleuter Severine Waelkens severine.waelkens@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding Cindy Hubrecht cindy.hubrecht@vbsotegem.be

Kinderverzorgster Vivianne Delmulle

1ste leerjaar Audrey Guilbert audrey.guilbert@vbsotegem.be

2de leerjaar Ann Verhelle ann.verhelle@vbsotegem.be

3de leerjaar Chris Mullie chris.mullie@vbsotegem.be

Mieke Derez mieke.derez@vbsotegem.be

4de leerjaar Niels Vandeghinste niels.vandeghinste@vbsotegem.be

5de leerjaar Patricia Delaey patricia.delaey@vbsotegem.be

6de leerjaar Veerle Decock veerle.decock@vbsotegem.be

Godsdienst Ashta Malfait ashta.malfait@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding Fréderic Furniere frederic.furniere@vbsotegem.be

Ambulante leraar Amber Verschuere (L1, L4, L5 en L6)

Nancy Sobrie (L1 en L2, op aanvraag titularis ook in de andere leerjaren)

Mieke Derez (L2 en L3)


ICT-coördinator (pedagogisch) Amber Verschuere

ICT-coördinator (technisch) Andy Werbrouck

Preventieadviseur Dieter Dewitte


Ochtend- en avondopvang, eetzaal lunchers, slaapklasje Stefanie Buysens stefanie.buysens@vbsotegem.be

Eetzaal warme maaltijd Heidi Delbeke

Onderhoud Mia Roobroeck

Technisch onderhoud Danny Defoor


Vrijwilligers (Heb je zelf ook interesse om een handje te helpen? Hier vind je meer info!)

Dirk Buyssens: onderhoud

Sven Coreelman: middagtoezicht en huiswerkklas onderbouw

Linda Maes : middagtoezicht

Carine Vandenbogaerde: hulp in de eetzaal op donderdagmiddag

Katrien Vanhoutte (reserve middagtoezichter )