Ons team

Directie Sophie Nuytten directie@vbsotegem.be 056/77.82.20 0472/70 67 69 (enkel voor dringende gevallen)

Secretariaat Hilde Vanhuysse secretariaat@vbsotegem.be 056/77.82.20

Zorgcoördinator Nancy Sobrie nancy.sobrie@vbsotegem.be 056/77.82.20 0494/75 46 43 (enkel voor dringende gevallen)


Onderwijzend personeel De klastitularis is het eerste aanspreekpunt bij vragen en/of problemen.

Peuterklas Stephanie Beert stephanie.beert@vbsotegem.be

1ste kleuter Leen Windels leen.windels@vbsotegem.be

2de kleuter Greet Van Hessche greet.vanhessche@vbsotegem.be

3de kleuter Severine Waelkens severine.waelkens@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding Julie Nys julie.nys@vbsotegem.be

Ambulante leraar Julie Nys

Kinderverzorgster Vivianne Delmulle

1ste leerjaar Audrey Guilbert audrey.guilbert@vbsotegem.be

Amber Verschuere amber.verschuere@vbsotegem.be

2de leerjaar Ann Verhelle ann.verhelle@vbsotegem.be

3de leerjaar Chris Mullie chris.mullie@vbsotegem.be

Mieke Derez mieke.derez@vbsotegem.be

4de leerjaar Niels Vandeghinste niels.vandeghinste@vbsotegem.be

5de leerjaar Patricia Delaey patricia.delaey@vbsotegem.be

6de leerjaar Veerle Decock veerle.decock@vbsotegem.be

Godsdienst Ashta Malfait ashta.malfait@vbsotegem.be

Bewegingsopvoeding Fréderic Furniere frederic.furniere@vbsotegem.be

Ambulante leraar Amber Verschuere

Nancy Sobrie

Mieke Derez


ICT-coördinator (pedagogisch) Niels Vandeghinste

ICT-coördinator (technisch) Andy Werbrouck

Preventieadviseur Dieter Dewitte


Ochtend-, middag- en avondopvang, slaapklasje Stefanie Buysens 056/77.82.20

Middag- en avondopvang Heidi Delbeke

Onderhoud Mia Roobroeck

Technisch onderhoud Danny Defoor

Pedagogisch begeleider Katholiek onderwijs Vlaanderen – regio West-Vlaanderen Bastien Devos